Image Alt

Galerie realizací

Provensálská kuchyně

Kuchyně v provensálském stylu je vyrobená v odstínu vanilky. Pracovní deska je dřevěná a dřez v barvě obkladů a kachlových kamen. Závěsy na přání paní domu v zelenkavé a starorůžové, doplněná textilem a doplňky s motivem růží a levandule.

Koupelna Nebušice

Design této koupelny byl mimo jiné publikován časopisem Svět koupelen. Vestavěné skříňky jsou z IKEA. Na části místnosti je použitá stěrka Teraston, která v prostoru krásně pracuje s vlhkostí. Samozřejmostí je podlahové topení a nechybí ani vyřivá vana pro dokonalou relaxaci.

Rekonstrukce předzahrádky

Dřevěné palisády se časem a vlivem počasí rozpadnou. Výměna za palisády betonové zaručuje dlouhodobou kvalitu. Keře jsou zkrácené a tráva zkultivovaná a pohnojená.

Zahradnický servis Vinohrady

Velmi dlouho neudržovaná zahrada je revitalizovaná, vyčištěná od plevele, zastřižené keře i stromy. Tráva posekaná a pohnojená. Prostě připravená na letní posezení a grilování.

Výměna kuchyňské desky

Výměna poškozené kuchyňské desky, dřezu, baterie a odpadkového koše. Příprava kuchyńské linky pro dalšího nájemníka s minimálními náklady.

Kuchyně venkovské stavení

Kompletní rekonstrukce kuchyně venkovského stavení , které bylo provlhlé a léta neobývané a nevětrané. V kuchyni je krásná nová plotna na vaření. Na stěnách jsou obkladačky, které jsou ručně malované. V části místnosti je očistěné a neomítnuté zdivo, které nyní dýchá a je zároveň dekorací místnosti.

Koupelna venkovské stavení

Stavba koupelny ve venkovském stavení. Původní mistnost byla chlívek pro kravičku. Přestavbou vznikla krásná koupelna s elektrickým podlahovým topemín. Ozdobená je ručně malovanými obklady. Koupelnový nábytek je vyrobený ze dřeva, které zbylo při výrobě podlady v ložnici.

Ložnice vyrobená na míru

Ložnice na míru s led páskem pod postelí. Osvětlení vytváří příjemný prostor pro odpočinek a relaxaci. Vše včetně podlahy vyrobeno v přírodních odstínech. Závěsy, které nejsou zachycené na fotogragii jsou v tmavě hnědé barvě a dobře tlumí sluneční světlo.

Otevřená šatna na míru

Šatna vyrobená na míru je v barvě dřeva a šedé barvy. Místnost je podsvícená led páskem na pobybové čidlo. Police a závěsné prostory jsou otevřené a vzdušné. Kombinace dřeva a světle šedé barvy se velmi dobře udržuje v čistotě a působí teple.

Skříň vestavěná

Vestavěná skříň na míru byla vyrobená do předsíně včetně malé lavičky potažené koženkou. 3 věšáky na aktuální oblečení. Ve skříni je prostor na pračku, sušičku, prací prostředky a žehlící prkno. Velký botník je výhodou.

Koupelna dřevo a krémová keramika

Koupelna v podkrovní mistnosti nového domu s ponechanými dřevěnými trámy. Nábytek v tmavých odstínech vytváří zajímavý kontrast a působí velmi luxusně. Zástěna sprchového koutu je zaměřená a vyrobená na míru.

Koupelna s vanou

Koupelna s vanou v dolním patře nového domu. Na podlaze dlažba s dekorem dřeva doplněná obkladem v krémové barvě. Stejně jako v podkrovní koupelně i zde je nábytek v tmavé kontrastní barvě.

Kuchyně s NANO povrchem

Kuchyně je vyrobená s NANO povrchem. Zabraňuje znečištění při práci v kuchyni. Béžová barva je doplněná černými doplňky. Vinotéka je na bílé a červené víno s dvěmi chladícími zónami. Nahřívací zásuvka je velmi dobrý pomocník při servírování jídla vícečlenné rodině.

Šatna z IKEA

Otevřená šatna v bílé barvě doplněná dekorem dřeva je z IKEA. Velmi dobře se police a závěsné prvky přizpůsobují uskladněným oděvům a obuvy.

Vestavěná šatní skříň

Velká vestavěná skříň v béžové barvě vyrobená na míru.

Malování dlaždiček a keramiky

Ručně malované dlaždičky a keramika krásně doplní vaše interiéry. Dobře se doplňují dekory keramiky, textilu a obrázků a je možné domalovat i dekory již použité v iinteriéru.

Mini zahrádky a květiny

Minizahrádky jsou skvělou čističkou vzduchu v uzavřených prostorech. Je to zároveň velmi púsobivá dekorace. S mojí milou paní zahradnicí Vám vytvoříme interiérové květiny, truhlíky, osazené květináče i venkovní zeleň.

Krb s televizní obrazovkou

Zajímavá realizace krbu s televizní obrazovkou. Pro TV bylo nutné nainstalovat spaciální izolaci, která chrání před krbovým teplem.

Rekonstrukce pokoje

Rekonstrukce pokoje v domě, který byl delší dobu neobydlený, nevětraný a promočený. Nové vnitřní omítky, výměna oken, nová podlaha.

Výměna bojleru

Výměna prorezlého bojleru v nájemním domě.

Výměna úžlabí

Lokální oprava střechy a výměna úžlabí. za minimální náklady řešení zatékání v nájemním domě.

Oprava balkonu

Oprava izolace a dlažby na balkoně v nájemním domě z důvodu zatékání. .

Oprava dřevěných okenic

Oprava dřevěných okenic v nájemních domech. Okenice nebyly mnoho let udržované. Některé části se před nátěrem renovují, tmelí a brousí, aby se ještě na pár let zachránily. Části, které jsou již hodně promočené a ztrouchnivělé se likvidují nebo nahrazují novými.

Home Styling

Příprava nemovitosti pro nového nájemníka. Malování, drobné opravy a výměny poškozených spotřebičů. Zahradnický servis je vždy samozřejmostí. Pár drobných dekorací prostor osvěží.

Kuchyně Nebušice

Kompletní rekostrukce kuchyně včetně změny původní dispozice. Zde je kombinace italské kuchyně barvy venge a ostrůvek IKEA v bílém lesku. Na stěně za varnou deskou je použitá Stone stěrka z přírodního drceného kamene v šedé barvě. Designová digestoř a varná deska s nerezovou ohřívací zónou vytváří zajímavý moderní vzhled.

Modrá koupelna

Koupelna v barvě moře je doplněná drobnou modrou mozaikou.

Údržba bazénu

Pravidelná údržba bazénu, výměna kohoutku přívodu vody, řešení zatopené vodovodní šachty.

Podlaha Merbau

Realizace nové podlahy z tropického dřeva Merbau. Přechody jsou vyplněné korkovým proužkem a v celé ploše bytu bez přechodových lišt. Dlažba v obývacím pokoji před krbem je doplněná 1 kouskem s podpisem designera.

Oprava kuchyňské desky

V domě se našly mramorové původní obklady, které se nyní hodí na částečnou opravu kuchyňské desky. Z podkladové desky bylo jen potřeba opatrně odstranit lepidlo.

Revitalizace koupelny

Výměna umyvadla včetně skříňky a sprchové zástěny před nastěhováním nového nájemníka.

Úprava kanceláře

Úprava kancelářských prostor, vytvoření samostatné zasedací místnosti včetně elektrorozvodů a klimatizace.

Odvodnění domu

Drenáže a výkopové práce pro odvodnění domu. Výkopy jsou doplněné štěrkem a jsou udělané nové svody pro okapy.

Stáhněte si zdarma můj katalog

Naleznete v něm nabídku mých služeb a inspiraci z realizovaných projektů.