Image Alt

O mně

EVA DAVIDOVÁ – správkyně rezidenčních nemovitostí – bytová designérka, návrhářka – koordinátorka stavebních prací .

1990

Již v roce 1990 jsem si splnila svůj dětský sen a otevřela jsem na Praze 6 svůj první kamenný obchod, který se postupně rozšiřoval o sortiment doplňků, svíček a interiérových dekorací, vůní a umělých květin.

Vždy jsem milovala nemovitosti a ráda je modernizovala a přestavovala. Díky této zálibě jsem začala od roku 2007 působit jako správce rezidenčních nemovitostí Malá Šárka a ORCO. Postupně moje služby začali využívat i další investoři a developeři.

2007
2010 - 2015

V průběhu času jsem si doplnila technické a realitní vzdělání, a také absolvovala dvouletý intenzivní konstelační výcvik. Při práci s klienty mi tento výcvik pomáhá naladit se na členy rodiny, kdy společně tvoříme bydlení dle požadavku a spokojenosti všech.

Designu interiérů a rekonstrukcím nemovitostí jsem se začala věnovat naplno. Postupem času jsem si kolem sebe vybudovala tým profesionálů, kteří rozumí svému řemeslu. Díky tomu dnes poskytuji klientům kompletní servis na klíč.

20011 - nyní

Kromě aktivit v oblasti interiérů a realit se věnuji, také rozvoji mé vlastní značky HAUS LIVING. Pod touto značkou postupně uvádím na trh produkty pro domácnost, které vynikají nejen kvalitou, ale především původem z České republiky.

Stáhněte si zdarma můj katalog

Naleznete v něm nabídku mých služeb a inspiraci z realizovaných projektů.